Inloggen
Selecteer NL | EN
A - A - A

Datacommunicatie via glasvezel

Deel deze informatie  met uw collega.

 

 

   
Ethernet Switch 8x RJ45Ethernet Switch met 4x RJ45 en 4x Glasvezel aansluiting Ethernet Switches.
Industriële managed en unmanaged Ehternet Switches voor DIN-rail montage. Ook uitvoeringen met Singlemode of Multimode glasvezel aansluiting voor het aanleggen van Ethernet verbindingen over grote afstand (max. 100km) en redundante netwerken.
Lees meer ►
 
   
glasvezel media omvormer IP65 Ethernet Media Omvormers.
10/100MB RJ45 naar multimode of singlemode glasvezel omvormers in IP65 behuizing.
Lees meer ►
 
   
ethernet naar glasvezel media omvormer met PoE Ethernet Media Omvormers met PoE.
10/100MB RJ45 naar POF, HCS, multimode of singlemode glasvezel omvormers in compacte kunststof behuizing met PoE of PoE+ aansluiting.
Lees meer ►
   

unmanaged ethernet switch el100-reg

Unmanaged Ethernet Switch (Q2 leverbaar).
Industriële 10/100MB fast Ethernet Switch met 5  RJ45 poorten. Behuizing speciaal voor schakel- en verdeelksten volgens de DIN 43880 norm met een breedte van 6 module eenheden.
Lees meer ►
   
Profinet managed Ethernet SwitchDNV certificeert Profinet managed Ethernet Switch.
Industriële Profinet managed switch met glasvezel en RJ45 poorten. De Profinet switch is DNV  en
ABB 800xA DCS gecertificeerd.
Lees meer ►
   
splice box FIMP-S Low Cost Splice Box.
Industriële splitter box voor DIN-rail montage.
De splice box is geschikt voor het splicen van maximaal 12 glasvezels. Er is plaats voor 6x ST- of SC-Duplex of LC-Quattro aansluitingen.
Lees meer ►
   
RS232, RS422, RS485, MODBus, CAN en Profibus naar glasvezel omvormer RS232, RS422/485(ModBus), CAN en Profibus Datacommunicatie via Multimode of Singlemode Glasvezel.
Met deze modules kunnen apparaten met een RS232, RS422/485, CAN, MODBus of Profibus interface aan elkaar worden gekoppeld middels Multimode of Singlemode glasvezel. Voor controle van de glasvezel verbinding, zijn de module voorzien van FiberView. 
Lees meer ►
   
analoge en digitale i/o versturen via glasvezel bekabeling Remote I/O, Analoge en/of Digitale Signalen versturen via Glasvezel.
Diverse uitvoeringen voor het versturen van analoge en digitale signale via multimode of singlemode glasvezel bekabeling.
Lees meer ►
   
  Nieuwsbrief 1-2016
   

 

Datacommunicatie