031002331IR

Bi-directionele digitale I/O naar SM glasvezel omvormer, IOL3100

De IOL3100 module verzendt digitale signalen (bijv. schakelcontacten of stuursignalen (12-24 VDC) bi-directioneel via singlemode (SM) glasvezel. LED's en potentiaalvrije contacten van een fout detectie relais kunnen storingen signaleren. Uitvoeringen met ST, SC of SC-Bidi aansluitingen. Bidi-technologie betekent datacommunicatie via 1 glasvezel voor Rx en Tx signalen.

Lees meer

Product varianten

Artikelnummer Productnaam
031002331IR + IOL-3100/TRX-4D-13-SM-ST Transceiver/24V/4xDI/4xDO/TX/RX/SM/ST + Vraag offerte aan
IOL3100, 4x digitaal IN, 4x digitaal relais OUT via singlemode glasvezel, ST
031002333IR + IOL-3100/TRX-4D-13-SM-SC Transceiver/24V/4xDI/4xDO/TX/RX/SM/SC + Vraag offerte aan
IOL3100, 4x digitaal IN, 4x digitaal relais OUT via singlemode glasvezel, SC
031002335 + IOL-3100/TRX-4D-13-SM-E2 Transceiver/24V/4xDI/4xDO/TX/RX/SM/E2 + Vraag offerte aan
IOL3100, 4x digitaal IN, 4x digitaal relais OUT via singlemode glasvezel, E2000
031002333IR-BIDI A + 031002333IR-BIDI B + IOL-3100/TRX-4D-13-SM-SC Transceiver/24V/4xDI/4xDO/TX/RX/SM/SC + Vraag offerte aan
IOL3100, 4x digitaal IN, 4x digitaal relais OUT via singlemode glasvezel, SC-Bidi

Beschrijving

The fiber optic system IOL3100 transmits digital signals (e.g., contact closures, control-signals (12–24 VDC) bi-directional via fiber optics.

LEDs and potential-free contacts of a fault detector relay are able to signal defective states.

Specificaties

FO-connector:
ST, SC or SC-BIDI
Fiber type:
Multimode 62,5 (50)/125µm
Optical budget:
12 dB
FO range:
5 km (1 dB/km)
Wavelength:
1310 nm (1310/1550 nm for BIDI version)
Signal input:
12-24VDC/5mA
Signal output:
Relay contact 30VDC / 1A oder / or 250VAC / 1A
Cable lenght:
1m
Connector:
16-pole Screw-Terminal
Status-LEDs:
Power supply (green) / Data (yellow) / Status (red)
Power supply:
12–30 VDC, other voltages on request
Power consumption:
5 Watts, 200 mA (24 V)
Galvanic isolation:
500 VDC
Operating temperature:
–40 °C – +70 °C (Multimode and Singlemode with ST or SC) / –20 °C – +55 °C (all others)
EMC
EN61000-6-2 / EN55022 Class B + A1 + A2
Weight:
570 g
Dimensions:
60 x 100 x 113 mm (60 x 120 x 113 mm incl. connector)
Housing:
Stainless steel, powder coated

Heeft u een aanvraag?

Type aanvraag
Art. Nr. Productnaam Verwijderen

Heeft u een aanvraag?