033002321

1x Bi-directionele digitale I/O naar Multi mode glasvezel omvormer, IOL3300

Met de IOL3300 units kunnen digitale signalen bi-directionele (bijv. schakelcontacten of, besturingssignalen) via Multi mode glasvezel worden verzonden. BIDI-technologie betekent datatransmissie in twee richtingen over één vezel.

Lees meer

Product varianten

Artikelnummer Productnaam
033002321 + IOL-3300/TRX-1D-13-MM-ST + Vraag offerte aan
IOL3300, 1x digitaal IN, 1x digitaal relais OUT, ST, via multi mode glasvezel
033002323 + IOL-3300/TRX-1D-13-MM-SC + Vraag offerte aan
IOL3300, 1x digitaal IN, 1x digitaal relais OUT, SC, via multi mode glasvezel
033002323-BIDI-A + 033002323-BIDI-B + IOL-3300/TRX-1D-13-MM-SC-BIDI + Vraag offerte aan
IOL3300, 1x digitaal IN, 1x digitaal relais OUT, SC-BIDI, via multi mode glasvezel

Beschrijving

The fiber optic system IOL3300 transmits digital signals (e.g., contact closures, control-signals) via fiber optics. The fiber optic cable is able to transmit one digital signal (12–24 VDC) in both directions via one or two fiber. LEDs and potential-free contacts of a fault detector relay are able to signal defective states.

Specificaties

FO-connector:
ST, SC or SC-BIDI
Fiber type:
Multimode 62,5 (50)/125µm
Optical budget:
12 dB
FO range:
5 km (1 dB/km)
Wavelength:
1310 nm (1310/1550 nm for BIDI version)
Signal input:
10–30 VDC / 5 mA
Signal output:
24 VAC (1 A) / 24 VDC (1A) / 60 VDC (0,3 A)
Cable length:
1m
Failure relay:
24 VDC (1A) / 60 VDC (0,3 A)
LED indication:
Power supply (green) / Data (yellow) / Status (red)
Power supply:
12–30 VDC
Power consumption:
2,5 Watts, 100 mA (24 V)
Operating temperature:
–40 °C – +70 °C (Multimode and Singlemode with ST or SC) / –20 °C – +55 °C (all others)
EMC:
EN61000-6-2 / EN55022 Class B + A1 + A2
Weight:
150 g
Dimensions:
22,5 x 93 x 82 mm
Housing:
Polyamide, black

Heeft u een aanvraag?

Type aanvraag
Art. Nr. Productnaam Verwijderen

Heeft u een aanvraag?